Emlak. Bilgi. Güven.

FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN 
BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN

Lens Yapı'nın Lens İstanbul ve benzeri konut projeleriyle ilgili olarak, Lens İstanbul tarafından yukarıda yer alan  kanallardan tarafımla iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Hemen Arayın
0850 532 62 46

Zingat.com, REIDIN ve Doğuş Grubunun iş birliğiyle kurulmuş bir gayrimenkul platformudur.

PROJE HAKKINDA

Özderici GYO’nun yeni projesi Nuvo Dragos, İstanbul’un en önemli yerleşim birimlerinden Maltepe’de Tugay Yolu Caddesi üzerinde, mülkiyeti tamamen kendisine ait olan eski Singer fabrikasının bulunduğu brüt 52.000 m² arsada kuruldu.

E-5 Karayolunun deniz tarafında, adaların tam karşısında inşaa edilmiş Nuvo Dragos, özgün ve modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi ile şehrin merkezinde, deniz ve adalar manzarası ile iç içe yaşama imkanı sunuyor. Nuvo Dragos, otel konforunda sağladığı günümüzün konforlu yaşam tarzını site konseptiyle birleştiriyor.

xxx

kileşim avlusu, concierge, toplantı salonu, çalışma odası, misafir suitleri, cafe, müzik ve oyun odaları, eğlence odası ve cep sineması gibi sosyalleşme alanları yer alıyor. 

Herkesin iyi hissedeceği bir yaşam alanı önce çevresiyle etkileşim halinde yaşamalı dedik, dünyadaki örnek kentsel dönüşüm projelerini inceledik.

NUROL LİFE

Şehrin merkezi lokasyonlarından Maslak-Levent hattındayız. 
Yoksa şehrin yeni merkezi mi demeliydik?

Yeni ulaşım çözümleriyle size zaman kazandıran çok değerli bir bölgedeyiz. 

Güle güle trafik çilesi! Üç köprüye de hızla ulaşılabilen Cendere Caddesi’ndeyiz. Bir yakadan diğerine geçmek artık çok daha hızlı.

Hayat N’ Güzel demek isteyenlerin tam aradığı projeyiz.

Büyükdere Caddesine Karşı Yüzme Keyfi

LEVENT'İN ORTASINDA


ORMANDA YAŞAM

399.000 TL'DEN

BAŞLAYAN FİYATLAR

EMAAR SQUARE’DE YAŞAM BAŞLADI

Emaar Square konutlarının ikinci fazında ise alışveriş merkezinin üzerinde yükselen, Emaar Square Mall’un sunduğu yaşam tarzıyla bütünleşen Heights daireler 
yer alıyor.

Çağdaş bir mimari tasarıma sahip 33 kat ile 333 üniteden oluşan Heights, yeni bir lüks anlayışıyla sakinlerine teknolojik ve modern bir konfor sunuyor. Emaar Square Heights’ta 1 odadan 5 odaya değişen dairelerin yanında stüdyo daireler de bulunuyor.

Videolar

Form Doldur

Adım Adım Ormanada!
Ormanada Ayrıcalıkları ile "DOĞAYI" Yaşamak!

Ormanada 44.000 metrekare çim alanın yanı sıra, 5.000den fazla ağaç, 25.000 adet çalı türü ile zengin bir bitki örtüsüneve dört mevsim yeşil bir doğaya sahip. 25 dönümlük yeşil alan içinde yürüyüş ve bisiklet yolları, çok amaçlı spor sahası ve Datça Murat Çiftliği uzmanlığıyla doğal ürünler ekilen bir bostan alanı tasarlanmıştır.

Projede2.500metrekarelik bir de sosyal yaşam alanı yer alıyor. Ormanada sakinlerinin mahallelerinde bir araya geldikleri sosyal mekânları Adameydan’da;Starbucks ve Macrocenterbütün ev sahiplerinin doğal üye olduğu MACFit spor merkezi, açık ve kapalı olmak üzere iki adet yüzme havuzu, pilates/ fitness stüdyoları, Nuspa’nın işletmesini yaptığı sauna, buhar ve masaj odaları ve Diba Güzellik Merkezi yer alıyor.

Kolay Ulaşım

360 Kurtköy

Kurtköy’ü tepeden 360 derece gören bir konumda yükselen 540 konutluk projede, 2015’in Temmuz ayından bu yana inşaat devam ediyor.

Teslimlerin ise Temmuz 2018’de yapılması planlanıyor. 52 bin metrekare arsa alanı üzerinde 102 bin metrekare inşaat alanına sahip 360 Kurtköy’de; 2,5+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+1 daire tipleri,
4 adet villa, 1000 metrekarelik ticari alan ve yaklaşık 1500 metrekarelik sosyal tesisin yanı sıra 12 bin metrekarelik özel okul ve anaokulu da yer alıyor.

360 Kurtköy’de
2.5+1’ler 110,75 metrekare, 3.5+1’ler 144,75 metrekare; 4.5+1’ler 164,25 metrekare; 5.5+1’ler ise 192,50 metrekareden meydana geliyor.

60 AY'a

Sıfır Faiz Fırsatı

Evinizi Eylül'de

Teslim Alın

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bugün… Yarınla tanışmak için güzel bir gün!

Hayat, dolu dizgin devam ederken, bir kapı çıkar karşınıza bazen… Neden yanından geçip gidesiniz ki?
Ardına kadar açmak varken… Mutlu bir geleceğe adım atmak isterseniz hatırlatalım,
O kapının tam önünde duruyorsunuz…

İstanbul’un parlayan yıldızı Kurtköy’de hayat Lens İstanbul’a endeksleniyor.
Artık adres verenler, yol tarif edenler onu merkez kabul edecek. Çünkü o; yüzünü geleceğe dönmüş olanların,gençlerin ve tüm İstanbul’un yeni ilgi odağı olacak.

FOTOĞRAF GALERİSİ

LENS İSTANBUL REKLAM FİLMİ

LOKASYON

FOTOĞRAF GALERİSİ

Kurtköy’ün başlangıç noktası denebilecek bir konumda yer alan proje, TEM Otoyolu’nun ve Metro İstasyonunun hemen yanı başında bulunuyor. Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirler arası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunuyor.

LENS İSTANBUL REKLAM FİLMİ

Bugün…
Yarınla tanışmak için güzel bir gün!

Hayat, dolu dizgin devam ederken, bir kapı çıkar karşınıza bazen… Neden yanından geçip gidesiniz ki?
Ardına kadar açmak varken…


Mutlu bir geleceğe adım atmak isterseniz hatırlatalım, O kapının tam önünde duruyorsunuz…

İstanbul’un parlayan yıldızı Kurtköy’de hayat Lens İstanbul’a endeksleniyor.


Artık adres verenler, yol tarif edenler onu merkez kabul edecek. Çünkü o; yüzünü geleceğe dönmüş olanların,gençlerin ve tüm İstanbul’un yeni ilgi odağı olacak.

LOKASYON

Kurtköy’ün başlangıç noktası denebilecek bir konumda yer alan proje, TEM Otoyolu’nun ve Metro İstasyonunun hemen yanı başında bulunuyor.

Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirler arası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunuyor.

İSTANBUL - PENDİK

İSTANBUL - PENDİK

Fix the following errors:
Hide